  • Mfr # DG4812.4750
  • Zoro # G6623112
/ea
Key Features
Drill Bushing Wall Type
Standard Wall
Inside Dia.
15/32 in
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0005 in
Size - Decimal
0.4750 in - 0.4750
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DG4812.4750
Inside Dia.
15/32 in
Inside Dia. Tolerance
+0.0001 in /+0.0005 in
Size - Decimal
0.4750 in - 0.4750
Outside Dia. Tolerance
+0.0250 in /+0.0100 in