  • Mfr # PT-10D131FH25
  • Zoro # G900540627
/ea
Key Features
Length
3"
Material
Steel
Actual Thickness
0.131"
Number of Handles
1
Head Style
Clipped
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PT-10D131FH25
Country of Origin
China
Dimensions
Length
3"
Actual Thickness
0.131"