  • Mfr # BDPC240V-4P-1
  • Zoro # G815536395
/ea
Key Features
Coil Volts
240VAC
Hz
50/60Hz
Width (In.)
2.25 in
Depth
2.25 in
Length (In.)
3.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
BDPC240V-4P-1
Country of Origin
China
Dimensions
Width (In.)
2.25 in
Depth
2.25 in
Length (In.)
3.5 in
Details
Coil Volts
240VAC
Hz
50/60Hz
Description
BDPC240V-4P-1, control coil, 240VAC 50/60Hz, BRAH Electric Elite Series