  • Mfr # BDPC24V-3P-3
  • Zoro # G015536324
Coil Volts
24VAC
Length (In.)
3.5 in
Depth
2.25 in
Width (In.)
2.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BDPC24V-3P-3
Length (In.)
3.5 in
Depth
2.25 in
Width (In.)
2.25 in
Details
Coil Volts
24VAC
Description
BDPC24V-3P-3, control coil, 24VAC 50/60Hz, BRAH Electric Elite Series