  • Mfr # BDPC277V-4P-1
  • Zoro # G615536755
Coil Volts
277VAC
Width (In.)
2.25 in
Depth
2.25 in
Length (In.)
3.5 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BDPC277V-4P-1
Width (In.)
2.25 in
Depth
2.25 in
Length (In.)
3.5 in
Details
Coil Volts
277VAC
Description
BDPC277V-4P-1, control coil, 277VAC 50/60Hz, BRAH Electric Elite Series