  • Mfr # BDPC380V-3P-1
  • Zoro # G715536693
/ea
Key Features
Coil Volts
380VAC
Hz
50/60Hz
Length (In.)
3.5 in
Width (In.)
2.25 in
Depth
2.25 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
BDPC380V-3P-1
Dimensions
Length (In.)
3.5 in
Width (In.)
2.25 in
Depth
2.25 in
Details
Coil Volts
380VAC
Hz
50/60Hz
Description
BDPC380V-3P-1, control coil, 380VAC 50/60Hz, BRAH Electric Elite Series