  • Mfr # D8405-S10-20-SS
  • Zoro # G714794285
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Basic Fitting Material
Stainless Steel
Hex Size
27 mm
Max. Pressure
400 bar
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
D8405-S10-20-SS
Hex Size
27 mm
Details
Item
Female Straight,Stainless, 20 mm
Basic Fitting Material
Stainless Steel
Max. Pressure
400 bar
Description