  • Mfr # D8405-L18-22-SS
  • Zoro # G014794336
Basic Fitting Material
Stainless Steel
Max. Pressure
315 bar
Hex Size
30 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
D8405-L18-22-SS
Hex Size
30 mm
Details
Item
Female Straight,Stainless, 22 mm
Basic Fitting Material
Stainless Steel
Max. Pressure
315 bar
Description