  • Mfr # D8405-S14-20
  • Zoro # G114794281
Basic Fitting Material
Steel
Max. Pressure
400 bar
Hex Size
27 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
D8405-S14-20
Hex Size
27 mm
Details
Item
Female Straight,Steel 20 mm
Basic Fitting Material
Steel
Max. Pressure
400 bar
Description
Female Straight, Steel 20 mm