  • Mfr # D8400-S12-12-ED-SS
  • Zoro # G214795690
Basic Fitting Material
Stainless Steel
Max. Pressure
630 bar
Hex Size
22 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D8400-S12-12-ED-SS
Hex Size
22 mm
Details
Item
Male ED Seal,12 mm Straight,Stainless
Basic Fitting Material
Stainless Steel
Max. Pressure
630 bar
Description