  • Mfr # D8400-L10-16-ED
  • Zoro # G614795221
Hex Size
22 mm
Max. Pressure
500 bar
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D8400-L10-16-ED
Hex Size
22 mm
Details
Item
Male ED Seal,16 mm Straight,Steel
Max. Pressure
500 bar
Description