  • Mfr # D8400-L28-33-ED
  • Zoro # G214795614
Max. Pressure
250 bar
Hex Size
41 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
D8400-L28-33-ED
Hex Size
41 mm
Details
Item
Male ED Seal,33 mm Straight,Steel
Max. Pressure
250 bar
Description