  • Mfr # D2425-S30-30-SS
  • Zoro # G114795547
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Basic Fitting Material
Stainless Steel
Basic Fitting Shape
Straight
Max. Pressure
420 bar
Hex Size
46 mm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
D2425-S30-30-SS
Country of Origin
Germany
Dimensions
Hex Size
46 mm
Details
Item
Tube,30 mm Butt S30 Weld Straight,SS
Basic Fitting Material
Stainless Steel
Basic Fitting Shape
Straight
Max. Pressure
420 bar
Description