  • Mfr # B932C020030-6.5
  • Zoro # G822629011
Up to 0.25
Color
Bronze
Max. Inside Dia Tolerance
2.48 in
Length
6.5 in
Min. Outside Dia. Tolerance
3.784 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C020030-6.5
Length
6.5 in
Min. Outside Dia. Tolerance
3.784 in
Min. Inside Dia. Tolerance
2.436 in
Inside Dia.
2.5 in
Max. Outside Dia. Tolerance
3.794 in
Outside Dia.
3.75 in
Details
Color
Bronze
Max. Inside Dia Tolerance
2.48 in