  • Mfr # B932C020036-13
  • Zoro # G022628814
Max. Outside Dia. Tolerance
4.571 in
Inside Dia.
2.5 in
Min. Inside Dia. Tolerance
2.391 in
Max. Inside Dia Tolerance
2.453 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C020036-13
Max. Outside Dia. Tolerance
4.571 in
Inside Dia.
2.5 in
Min. Inside Dia. Tolerance
2.391 in
Min. Outside Dia. Tolerance
4.555 in
Length
13 in
Outside Dia.
4.5 in
Details
Max. Inside Dia Tolerance
2.453 in