  • Mfr # B932C020034-13
  • Zoro # G322628446
Key Features
Color
Bronze
Min. Outside Dia. Tolerance
4.305 in
Length
13 in
Outside Dia.
4.25 in
Min. Inside Dia. Tolerance
2.391 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
B932C020034-13
Min. Outside Dia. Tolerance
4.305 in
Length
13 in
Outside Dia.
4.25 in
Min. Inside Dia. Tolerance
2.391 in
Inside Dia.
2.5 in
Max. Outside Dia. Tolerance
4.321 in
Details
Color
Bronze
Item
Cast Bronze Bar STFT
Max. Inside Dia Tolerance
2.453 in