  • Mfr # B932C032048-13
  • Zoro # G822628502
Max. Inside Dia Tolerance
3.938 in
Outside Dia.
6 in
Inside Dia.
4 in
Max. Outside Dia. Tolerance
6.11 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932C032048-13
Outside Dia.
6 in
Inside Dia.
4 in
Max. Outside Dia. Tolerance
6.11 in
Length
13 in
Min. Inside Dia. Tolerance
3.842 in
Min. Outside Dia. Tolerance
6.078 in
Details
Max. Inside Dia Tolerance
3.938 in