  • Mfr # B932S000015-13
  • Zoro # G922628761
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Min. Outside Dia. Tolerance
1.906 in
Max. Outside Dia. Tolerance
1.916 in
Outside Dia.
1.875 in
Length Tolerance
Up to 0.25
Length
13 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
B932S000015-13
Dimensions
Min. Outside Dia. Tolerance
1.906 in
Max. Outside Dia. Tolerance
1.916 in
Outside Dia.
1.875 in
Length Tolerance
Up to 0.25
Length
13 in