  • Mfr # TCB30RNDGY4495BK
  • Zoro # G0426279
/ea
Key Features
Shape
Round
Width
30
Length
30
Height
42
Tabletop Material
Wood|Metal|Polypropylene
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TCB30RNDGY4495BK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
Length
Height
42
Depth
30"; 26"
Size
30"