  • Zoro # G115704692
/ea
Key Features
Depth
5 in
Length
11.5 in
Color
Gray
Material
Vinyl
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
45789
Zoro #
G115704692
UPC #
Country of Origin
Thailand
Dimensions
Depth
5 in
Length
11.5 in