  • Zoro # G310462151
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Dia.
0.215 in
Color
Black
Inside Length
1 in
Inside Dia.
0.109 in
Material
Epdm Rubber - Purchased
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RC109-1000
Zoro #
G310462151
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Outside Dia.
0.215 in
Inside Length
1 in
Inside Dia.
0.109 in