  • Zoro # G810463658
Key Features
Outside Dia.
0.53 in
Inside Dia.
Bottom: 0.365 in; Top: 0.555 in
Material
Caplugs High Temp Black
Color
Black Vinyl
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
HVTP-3
Zoro #
G810463658
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Outside Dia.
0.53 in
Inside Dia.