  • Zoro # G710464366
Key Features
Outside Dia.
Small End: 0.67 in; Large End: 0.735 in
Material
Injection Pvc
Plug Length
0.464 in
Flange Dia.
0.98 in
Color
Red
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TV-8P
Zoro #
G710464366
UPC #
Country of Origin
United States
Dimensions
Outside Dia.
Plug Length
0.464 in
Flange Dia.
0.98 in
Inside Dia.
Bottom: 0.592 in; Top: 0.671 in