  • Zoro # G510464481
Key Features
Plug Length
0.745 in
Outside Dia.
Small End: 1.121 in; Large End: 1.183 in
Inside Dia.
Bottom: 1.04 in; Top: 1.128 in
Material
Injection Pvc
Flange Dia.
1.46 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TV-14
Zoro #
G510464481
Dimensions
Plug Length
0.745 in
Outside Dia.
Inside Dia.
Bottom: 1.04 in; Top: 1.128 in
Flange Dia.
1.46 in