Carlo Gavazzi Solid State Relays - Industrial Mount 3Pole 3Leg Hybrid Relay 480Vac 30A 24Vrms RMD3H48LA30
Solid State Relays - Industrial Mount 3Pole 3Leg Hybrid Relay 480Vac 30A 24Vrms (Discontinued)
  • Mfr # RMD3H48LA30
  • Zoro # G505817148
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
RMD3H48LA30
Country of Origin
China
Details
Voltage
408 to 528V