  • Mfr # V3-FLEUR-22STO
  • Zoro # G111882356
Width
23.875 in.
Thickness
0.030 in.
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
V3-FLEUR-22STO
Width
23.875 in.
Thickness
0.030 in.
Color
Stone
Recycled Content
100% recyclable
Standards
Features
Project 0.22 in. from tile face
Description
Fleur-de-lis 2ft x 2ft Stone Ceiling Tile
  • •Made from durable 0.030 in. thick vinyl material; these panels will not rust, stain, corrode, or be affected by water