  • Mfr # A42-RND-06
  • Zoro # G7072007
/ea
Key Features
Shape
Round
Width
42"
Length
42"
Height
19" to 29"
Diameter
42"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
A42-RND-06
Dimensions
Width
42"
Length
42"
Height
19" to 29"
Diameter
42"