  • Mfr # WS32035-36-PS
  • Zoro # G815191082
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Sign Material
Vinyl and permanent pressure sensitive adhesive
Height
27 in
Width
36 in
Pattern
Pre-Printed Design
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WS32035-36-PS
Height
27 in
Width
36 in
Sign Material
Pattern
Pre-Printed Design
Description
  • Available on 3mm PVC signboard or easy peel-and-stick backing