  • Zoro # G612529828
/ea
Key Features
Overall Length
13 in
Overall Width
1.25 in
Bit Type
Solid Auger
Cuts Material Types
Wood
Tip Finish
Machined
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
CDAG-1349
Zoro #
G612529828
UPC #
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Length
13 in
Overall Width
1.25 in
Drilling Depth
12 in