Cui Inc Isolated Dc/Dc Converters Dc-Dc Isolated, 2 W, 10.8~13.2 Vdc Input, 12 Vdc, 187 Ma, Single PDM2-S12-S12-S
Isolated Dc/Dc Converters Dc-Dc Isolated, 2 W, 10.8~13.2 Vdc Input, 12 Vdc, 187 Ma, Single (Discontinued)
  • Mfr # PDM2-S12-S12-S
  • Zoro # G805826253
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
PDM2-S12-S12-S
Country of Origin
China
Description
Isolated Dc/Dc Converters Dc-Dc Isolated, 2 W, 10.8~13.2 Vdc Input, 12 Vdc, 187 Ma, Single Unregulated Output, Sip