  • Mfr # 1269P32-32-602
  • Zoro # G012668790
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fixture Type
Chandelier
Lamp Quantity
32
Housing Finish
Satin Gold
Lamp Type
E12
Energy Star Compliant
No
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
1269P32-32-602
Country of Origin
China
Dimensions
Diameter
32 in
Length
33 in
Details
Fixture Type
Chandelier
Lamp Quantity
32
Housing Finish
Satin Gold
Lamp Type
E12
Energy Star Compliant
No
Mounting
Cable
Fixture Wattage
60 W
Finish
Glass Color
Clear
Voltage
120V