  • Mfr # 1215P37-2-625
  • Zoro # G112669024
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
17 in
Frame Material
Metal
Frame Finish
Sun Gold & Black
Voltage
120V
Bulb Type
Integrated LED
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
1215P37-2-625
Length
17 in
Width
37 in
Details
Frame Material
Metal
Frame Finish
Sun Gold & Black
Voltage
120V
Bulb Type
Integrated LED
Installation Location
Indoor
Lumens
1092
Description
Make your ceiling your feature with this Oversized Deux Lunes 37 inch LED Chandelier. Finished in sun gold and black, this rustic down chandelier with integrated LEDs will be the crown jewel of your living room or dining room. Designed with a trio of rings, this 37 inch wide chandelier offers ample illumination delivered in a modern rustic style.