  • Mfr # 9755P12-1-101
  • Zoro # G412668826
/ea
Key Features
Color
Black
Length
12 in
Housing Finish
Black
Lamp Type
Incandescent
Mounting
Chain
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
9755P12-1-101
Country of Origin
China
Dimensions
Height
10 in
Length
12 in
Width
12 in
Details
Color
Housing Finish
Lamp Type
Incandescent
Mounting
Chain
Voltage
120 V