  • Mfr # 1032P18-9-601-S
  • Zoro # G212667777
Key Features
Length
16 in
Frame Material
Metal
Frame Finish
Chrome
Voltage
120V
Bulb Type
G9
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1032P18-9-601-S
Country of Origin
China
Dimensions
Length
16 in
Width
18 in
Details
Frame Material
Metal
Frame Finish
Chrome
Voltage
120V
Bulb Type
G9
Installation Location
Indoor
Description
The Eternity 9 Light Chandelier has effortlessly combined elegance and modern style. This lighting option features an 18 inch square drum shade in chrome finish dripping with strands of round crystal beads. It's got texture, depth, and warmth without feeling stuffed. Pick this glam light and make your interiors look and feel chic.