  • Mfr # 1032P22-12-601-S
  • Zoro # G512667781
Key Features
Length
17 in
Frame Material
Metal
Frame Finish
Chrome
Voltage
120V
Bulb Type
G9
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
1032P22-12-601-S
Country of Origin
China
Dimensions
Length
17 in
Width
22 in
Details
Frame Material
Metal
Frame Finish
Chrome
Voltage
120V