  • Mfr # 9613P10-4-126
  • Zoro # G412667744
/ea
Key Features
Color
Chocolate
Height
20 in
Length
10 in
Width
10 in
Housing Finish
Chocolate
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
9613P10-4-126
Height
20 in
Length
10 in
Width
10 in
Details
Color
Incandescent
Mounting
Rod
Voltage
120 V