  • Mfr # 9606C19-5-101
  • Zoro # G812669492
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Housing Finish
Black
Length
13 in
Width
19 in
Lamp Type
E26
Voltage
120V
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
9606C19-5-101
Country of Origin
China
Dimensions
Length
13 in
Width
19 in
Height
13 in
Diameter
19 in
Details
Housing Finish
Black
Lamp Type
E26
Voltage
120V
Watts
60 W