  • Mfr # CFLEDR24-CC-V-BK
  • Zoro # G621735746
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Series
Delta
Indoor/Outdoor
Indoor,Outdoor
Rating
Wet
Housing Material
Aluminum
CRI
90
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CFLEDR24-CC-V-BK
Country of Origin
China
Dimensions
Width
24 in
Height
1 in
Details
Color
Black
Series
Delta
Rating
Wet
Housing Material
Aluminum
CRI
90
Wattage
40 W
Lumens
2852
Item
Flush Mount
Voltage
120 V