  • Mfr # CFLEDR24-CC-V-WH
  • Zoro # G121735802
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Wattage
40 W
CRI
90
Housing Material
Aluminum
Indoor/Outdoor
Indoor,Outdoor
Series
Delta
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
CFLEDR24-CC-V-WH
Country of Origin
China
Dimensions
Width
24 in
Height
1 in
Details
Wattage
40 W
CRI
90
Housing Material
Aluminum
Color
White
Series
Delta
Rating
Wet
Item
Flush Mount
Lumens
2894
Voltage
120 V