  • Mfr # ER-6MM-GU-1270MM
  • Zoro # G721914669
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
ER-6MM-GU-1270MM
Country of Origin
United States
Description
Round Belt, Color Green, Core Type Solid, Diameter 6 mm, For Minimum Pulley Diameter 1 7/8 in, Hardness 90A, Outside Length 1,270 mm, Surface Texture Rough