  • Mfr # ER-6MM-GU-914MM
  • Zoro # G821915429
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
ER-6MM-GU-914MM
Description
Round Belt, Color Green, Core Type Solid, Diameter 6 mm, For Minimum Pulley Diameter 1 7/8 in, Hardness 90A, Outside Length 914 mm, Surface Texture Rough