200-S8M-1624 Timing Belt, S8M, 20 x 1624mm PL, T203
  • Mfr # 200-S8M-1624
  • Zoro # G808330290
/ea
Key Features
Top Width
0.787 in
V-Belt Section
S8M
Material
Fiberglass
Pitch Length - Timing Belts
63.937 in
Outside Length
63.94 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
200-S8M-1624
Country of Origin
China
Dimensions
Top Width
0.787 in
Pitch Length - Timing Belts
63.937 in
Outside Length
63.94 in