2100-P14M-115 Timing Belt, P14M, 115 x 2100mm PL, T150
  • Mfr # 2100-P14M-115
  • Zoro # G208301876
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Length
82.68 in
V-Belt Section
P14M
Top Width
4.528 in
Pitch Length - Timing Belts
82.677 in
Material
Fiberglass
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
2100-P14M-115
Country of Origin
Hong Kong
Dimensions
Outside Length
82.68 in
Top Width
4.528 in
Pitch Length - Timing Belts
82.677 in