2500-20M-115 Timing Belt, 20M, 115 x 2500mm PL, T125
  • Mfr # 2500-20M-115
  • Zoro # G308323150
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
V-Belt Section
20M
Pitch Length - Timing Belts
98.43 in
Top Width
4.528 in
Material
Fiberglass
Outside Length
98.43 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
2500-20M-115
Country of Origin
China
Dimensions
Pitch Length - Timing Belts
98.43 in
Top Width
4.528 in
Outside Length
98.43 in