2590-P14M-115 Timing Belt, P14M, 115 x 2590mm PL, T185
  • Mfr # 2590-P14M-115
  • Zoro # G408301980
Key Features
Outside Length
101.97 in
V-Belt Section
P14M
Pitch Length - Timing Belts
101.969 in
Top Width
4.528 in
Material
Fiberglass
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
2590-P14M-115
Country of Origin
China
Dimensions
Outside Length
101.97 in
Pitch Length - Timing Belts
101.969 in
Top Width
4.528 in