25AT10/1150US Timing Belt, AT10US, 25 x 1150mm PL, T115
  • Mfr # 25AT10/1150US
  • Zoro # G208304037
/ea
Key Features
Material
Steel
V-Belt Section
AT10US
Top Width
0.984 in
Outside Length
45.28 in
Pitch Length - Timing Belts
45.3 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
25AT10/1150US
Country of Origin
Hong Kong
Dimensions
Top Width
0.984 in
Outside Length
45.28 in
Pitch Length - Timing Belts
45.3 in