4200-20M-170 Timing Belt, 20M, 170 x 4200mm PL, T210
  • Mfr # 4200-20M-170
  • Zoro # G708323989
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Outside Length
165.35 in
Width - Timing Belts
6.69 in
Number of Teeth - Timing Belts
210
Pitch Length - Timing Belts
0.79 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
4200-20M-170
Country of Origin
China
Dimensions
Outside Length
165.35 in
Width - Timing Belts
6.69 in
Pitch Length - Timing Belts
0.79 in