Diode Led Tape Light Wet Location 3000K, 16.4 ft. 24V Female DC Plug DI-KIT-24V-STMLT-W-30K-016-FDC
Tape Light Wet Location 3000K, 16.4 ft. 24V Female DC Plug (Discontinued)
  • Mfr # DI-KIT-24V-STMLT-W-30K-016-FDC
  • Zoro # G1621624
Get a 10% off coupon
MFR #
DI-KIT-24V-STMLT-W-30K-016-FDC
Description
StreamLiteTM Tape Light Wet Location - 3000K, 16.4 ft., 24V, Female DC Plug
Plug-In Adapter (included): Class 2 adapter, 24V 24W, White. Use any standard 120V outlet (non-dimmable).