  • Mfr # PT-62PNB26
  • Zoro # G1896610
/ea
Key Features
Shape
Rectangle
Width
60"
Height
26"
Tabletop Color
Birch
Material
Maple
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
PT-62PNB26
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
60"
Height
26"
Depth
42"