  • Mfr # 16100BPQ2SR-48
  • Zoro # G802216217
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With
Moveable commercial kitchen equipment
Length
48 in
Application
Indoor Appliances; Foodservice
Material
Stainless Steel
Outside Dia. (In.)
1-1/4 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
16100BPQ2SR-48
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
48 in
Outside Dia. (In.)
1-1/4 in
Inside Dia.
1 in
End Connection 1 Size
1 in
End Connection 2 Size
1 in